TIKET
Free
ZDARMA
OBJEDNAT
TIKET
399,-
399,-
OBJEDNAT

Návod na rychlé zbohatnutí

 Každý z nás by chtěl určitě rychle a jednoduše zbohatnout, vydělat obrovský balík peněz a nedělat do konce života nic jiného, než si rychle vydělané peníze užívat... Ano, i já mám takové sny a pořád  tajně o něčem takovém sním. Ale tyto chvíle přichází většinou až ve chvílích, kdy mám pracovní den za sebou, mám zhodnocené mé denní aktivity a vím, co mě další den čeká.... A také bohužel vím, že se mé vysnívané rychlé zbohatnutí nekoná. Bohužel.

Návod na rychlé zbohatnutí totiž neexistuje. Pokud by nějaký obecný byl, každý by ho využíval a všichni by si spokojeně užívali své peníze.

Jeden návod, jak zbohatnout, bych tady přece jen měl. Čtěte pozorně!

Jenom odhodláním, snahou něco dokázat, věnováním se naplno své aktivitě a zdravým selským rozumem se můžete dopracovat tak daleko, jak si přejete. Nic není hned. Nic není zadarmo. A tyto základní, tisíce krát opakované poučky platí. Zeptejte se každého úspěšného člověka, který má něco za sebou.

To samé platí i ve světě sázek. Sázky jsou jednoduše hazard, pokud s nimi neumíte pracovat a nedáte jim logiku a řád. Když propadnete touze rychle zbohatnout nebo rychle vydělat velké peníze, většinou se to nepodaří. Pak má stejnou šanci na úspěch to, že půjdete hrát ruletu, black jack nebo si třeba vsadíte sportku. Sázet nesmyslně velké kurzy, sázet na sporty, které mi nic neříkají nebo třeba sázet na tipy, které jsou jen málo pravděpodobné, ale říkáte si – dnes už to musí vyjít, je samozřejmě holý nesmysl.

Pokud ale do sázení dáte určitou znalost daného sportu, víte, jak daný tým hraje doma/venku, jaká je v něm atmosféra, víte, o co hrají a o jaký zápas se jedná, je sázení zajímavá věc, jak si vydělat nějaké peníze k výplatě navíc.

Já bych třeba nikdy nevsadil na házenou, basketbal, nebo golf, popřípadě e-games, které mi nic neříkají. Sázím a zajímám se o fotbal, a to pouze o některé ligy. Občas český hokej, výjimečně NHL.

Na FB stránce, kterou můžete navštívit, se snažím každý den poskytovat free tipy. Ty si také můžete objednat bezplatně na webu, a to na 7 dnů. Jakmile 7 dnů vyčerpáte, můžete si FREE členství prodloužit na dalších 7 dnů nebo se třeba rozhodnout pro členství placené, kde jsou vyšší tipy.